TB-02 ÜNİVERSAL TAKIM BİLEME TEZGAHI

Broşür için lütfen tıklayınız

“Yüksek Hassasiyette Takım Bileme”

Zamanımızda, daha gelişmiş takım geometrilerinin kullanılmasıile birlikte, Modern NC & CNC Üretim Sistemlerindeki takım maliyetleri de artmıştır. Kesici takımı keskin tutmak ise, yüksek bir ölçü netliği ve kalite temini için gerekli olan vazgeçilemez bir etmendir.

TB-02, kesicinin üzerinde, tek bağlamada, bir çok bileme operasyonlarını gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir. Bu, ayar zamanından tasarruf sağladığı gibi, kusursuz bir takım bileme işlemini temin eder. TB-02, Sağ ve Sol, düz ve morslu takımların, bilenmesindeki çok yönlülüğün dışında, basit bir spiral mekanizması sayesinde de sınırsız ayar imkanı sağlar.

Yatayda artı 235 derece dönebilen iş kafası salınım ünitesi, radyüs bilenmesinde gerçek bir yardımcı olduğunu kanıtlanmıştır. Ana gövdeden ayrı olan, çift volant ile kontrol edilebilen iş kafası, ayar işlemlerinde büyük rahatlık sağlar. Makinanın dönebilen ve kaydırılabilen yataklar kombinasyonu, atelyenize, takım bileme işlemlerinizde, hızlı ayar ve farklı ölçülerde, kesinlikle doğru dış bükey ve iç bükey radyüs oluşturma kapasitesi kazandırır.

BİLEME ÖRNEKLERİ

UYGULAMA ÖRNEKLERİ