TB-86 ÜNİVERSAL TAKIM BİLEME TEZGAHI

“Takım Bileme Hassas iştir !”

TB-86 Üniversal Takım Bileme Tezgahı ile, çok geniş bir yelpazede çalışabilirsiniz. Bir takım bilemeden beklenen sınırsız uygulamalarının dışında bu modeli, basit Silindirik ve Satıh Taşlama işlerinizi yapmak için de kullanabilirsiniz.

Sahip olduğu ataşmanlar ile bu model, Üniversal bir Takım Bileme Makinasından beklenenin çok ötesinde, özel Kesici Takım Bileme ihtiyaçlarınızı da giderebileceğiniz bir çalışma ortamı sunar.

Ø5-25 mm arasında iki ağızlı (Ondalı, kademeli, yaprak, punta vd.) Matkaplarınızı, Spiral parmak Frezelerinizi (Ağızdan ve Kanaldan), Alın ve Yüzey Frezelerinizi, Torna Kalemlerinizi, Daire Frezelerinizi, Elmas Daire Testerelerinizi, Kırlangıç Frezelerinizi, Modül Frezelerinizi, Düz Ağızlı Frezelerinizi, Karbür Takma Uçlu İşleme Kafalarınızı, Düz ve Konik Raybalarınızı, Kılavuzlarınızı, Küresel Uçlu Frezelerinizi, Prizmatik formdaki diğer Elmas ya da HSS Kesicilerinizi, vd. talaşlı imalatta kullandığınız bir çok kesiciyi rahatlıkla, en kolay ve hızlı şekilde bileyebilirsiniz. Özel Kesici Takımlarınız için özel ataşman tasarımı da yapabiliriz.